Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 20 common:people_all_forms

Фразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Андрея Шептицького Районний семінар шкільних бібліотекарів

Date: 5 березня 2018 о 13:26, Refreshed 6 березня 2018 о 14:49

Районний семінар шкільних бібліотекарів
28 листопада 2017 року на базі Фразької ЗОШ І – ІІ ст. ім. Андрея Шептицького відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів. У роботі семінару взяли участь шкільні бібліотекарі району та методист відділу освіти Пасічник О.В. Гостей привітав директор школи Дума Ю.І. і виразив велику повагу до цієї професії та шанобливе ставлення до книги. Поділився інформацією про школу та сучасне бачення бібліотеки. Проект, який підготував директор школи, віртуально ознайомив з мальовничими місцями села Фрага.

Перед присутніми виступили директор громадської організації «Опілля» і інституту «Євросоціум» Лаба В.М., отець Орест Смицнюк – знавець біографії Андрея Шептицького, сільський голова Польовий В.П. Через презентацію книжкової виставки нових видань про Андрея Шептицького ,яка функціонувала в школі, учасники семінару познайомилися з літературою, присвяченою вихованню національної свідомості, гідності та патріотизму. Бібліотекар школи в своїй презентації показала та розповіла, які інноваційні форми роботи використовує зі своїми читачами. Учні та вчителі школи були залучені до виховного заходу «Шлях великої любові », який готували шкільний бібліотекар Лойко Г.Я., педагог- організатор Фасоляк Г.В., вчитель музики Парпан О. В. Виховний захід присвячено знайомству з особистістю митрополита Андрея Шептицького, чиє ім’я носить Фразька школа.

Бібліотекарі завітали у шкільну світлицю « Пам’ять нащадкам », де зібрані старовинні речі подаровані жителями сіл Фрага та Підбір’я.

В ході семінару обговорювалися окремі питання роботи шкільної бібліотеки:

- Про підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у навчальних закладах району;

- Про атестацію шкільних бібліотекарів;

- Про нормативно-правове забезпечення діяльності шкільних бібліотек.

Учасники семінару мали змогу задати запитання, поділитися враженнями, обмінятися ідеями стосовно своєї праці

Comments:
Only authorized users can leave comments.